Start a Fire. Runda pierwsza

Autor: Katarzyna Barlińska (vel Pizgacz vel P.S. Herytiera)
Wydawnictwo: Editio
Data wydania: 2022-01-12
Kategoria: Romanse
ISBN: 9788328380165
Ilość‡ stron: Ilość stron: 608

Dotychczas znana pod pseudonimami P.S. Herytiera oraz Pizgacz, teraz autorka powraca z pierwszym tomem swojej bestsellerowej serii „Start a fire” („Hell” – Pizgacz).

Najlepszym sposobem na wszelkie kłopoty, jest ich unikanie. Taka prawda przyświecała matce Victorii, która robiła wszystko, by wychować swoją córkę na porządną osobę. I wydawało się, że jej zaangażowanie nie poszło na marne. Victoria przez siedemnaście lat nie sprawiała większych problemów, choć lubiła zaszaleć na imprezie i sprzeczać się z własnym bratem. Jednak najgorsze dopiero nastąpiło, gdy poznała jego.

Dziewczyna nie spodziewała się tego, że jej największym problemem okaże się wysoki młody mężczyzna o ciemnych oczach i przenikliwym spojrzeniu. Przypadkowo poznany chłopak zaburza cały spokój w życiu Victorii, sprawiając, że każdy dzień jest dla niej jak prawdziwy rollercoaster.

Matka Victorii nie będzie zadowolona z tego związku. Nawet ona sama nie jest z niego zadowolona. Ale czy może coś na to poradzić?

„Start a Fire. Runda pierwsza” to bestsellerowa powieść Katarzyny Barlińskiej, która wcześniej stała się prawdziwym hitem na platformie Wattpad.

SklepCenaLink
Patroni medialni