Skandale we współczesnych rodach królewskich

Autor: Iwona Kienzler
Wydawnictwo: Bellona
Data wydania: 2022-03-09
Kategoria: Biografie, wspomnienia
ISBN: 9788311163195
Ilość‡ stron: Ilość stron: 336

Największe tajemnice i skandale, o których się milczy...

We współczesnej Europie istnieje aktualnie 12 monarchii, wśród których znajdziemy siedem królestw, cztery księstwa, jak również jedną monarchię religijną - Watykan, który jest jedyną w Europie, a zarazem jedną z nielicznych na świecie, monarchią absolutną.

Rodziny królewskie urodzą za perfekcyjne: zawsze uśmiechnięte, pięknie ubrane, szczęśliwe... Brytyjska para królewska podziwiana jest na całym świecie, a jej losy śledzą miliony! Nie wszyscy wiedzą jednak, że nawet w tak doskonałej rodzinie zdarzają się różne skandale, a niektóre tajemnice nie powinny nigdy wyjść na jaw. Jakie sekrety skrywają członkowie rodziny królewskiej? Co przez lata ukrywają pod maską uśmiechu? Co jest prawą, a co plotką?

W książce między innymi:

Ród Grimaldich - najbardziej dysfunkcyjna rodzina królewska na świecie?

Hiszpańscy Burbonowie - dynastia na skraju przepaści

Belgijscy Koburgowie - rodzina z problemami

Norweska rodzina królewska - uwielbiana i kochana

Szwedzka dynastia Bernadotte - ,,królewskie piórka", których nie zdmuchnął wicher historii

Andrzej i Harry - czarne owce rodu Windsorów

Pomimo sztabu specjalistów od PR-u i wizerunku, członkom rodzin królewskich i książęcych zdarza się popełniać różnego rodzaju gafy i wywoływać skandale, o których szeroko rozpisują się media na całym świecie, rozpalając ciekawość opinii publicznej. Zajrzyjmy zatem przez dziurkę od klucza na królewskie dwory i przekonajmy się, jakie tajemnice skrywają ich mieszkańcy.

SklepCenaLink
Patroni medialni